Сексуально «хворий» журналіст Ахметова поставив ультиматум Ляшку

Сексуально «хворий» журналіст Ахметова поставив ультиматум Ляшку

Сексуально «хворий» журналіст Ахметова поставив ультиматум Ляшку

Комментариев к записи Сексуально «хворий» журналіст Ахметова поставив ультиматум Ляшку нет

Сьогодні в Україні відчутно стерта грань між журналістикою та аматорством молодих поколінь.

На жаль, в більшості випадках громадську думку створюють ті, котрим давно вже пора «йти на лікування» в прямому сенсі цього слова.

Одним із таких цікавих випадків «захворювання»  є журналіст молодіжного каналу НЛО-тв  Василь Крутчак, близький друг «кишенькового» ведучого Ківалова та Ахметова – Олексія Дурнева.

Ні для кого не секрет, що канал НЛО –тв., як і більшість продуктів Рената Ахметова створенні для маніпулювання думкою населення в свою користь.

Канал з відсутністю моралі зовсім не звертає увагу на цензуру, грань порозумінь і моральні устої в суспільстві. Так в маловідомій передачі «Люмпен -шоу», яка є продуктом каналу, транслюється відверте знущання в нецензурній лексиці над першими особами держави. Як не дивно, тільки представників Влади чи опозиції до Влади вони активно «лають» в своїй програмі, проте ніяк не чіпають 5 колону Кремля «Опозиційний блок» та всіх тих, хто мав відношення до «Партії Регіонів».

Активно займаються вони і партією, котра в опозиції до влади та стоїть рішуче за  чергове недопущення до Влади 5-колони Кремля.

Радикальна партія Олега Ляшка на чолі зі своїм лідером в особливій  «почесті» від представників телеканалу.

Наприклад, Василь Крутчак на своїй сторінці в Фейсбук повідомив про те, що час Ляшка на каяття сплив і сьогодні на НЛО-тв всі дізнаються скільки коштує Тарифний Майдан

klyuktju

Все було би і нічого, добру справу роблять «журналісти»,  якби не одне але…

Сторінка громадського журналіста майорить сексуальними збоченнями в пості за постом.

tdhjtr

Моральні цінності навряд чи дозволяють кожному з нас виносити свій діагноз з медичної книжки на публічне обговорення, проте це не про Василя…

guilipu;'[p9

 

gtuy

Та і відношення до колег в нього більш ніж зверхнє . Йому взагалі «пох…» на свободу слова  в Україні, як виходить з його заяви стосовно останніх подій відносно 95-кварталу.

tyjyut

А дійсно, навіщо нам говорити не те, що диктує Ахметов, за це ж можуть і з роботи звільнити чи зняти з ефіру наприклад…

Можливо не все так і запущено в пана Василя, є варіант того,що викиди такого піару не більш ніж ганебний приклад його побратима Олексія Дурнева, який відомий своїми скандальними «заскоками» і «кишеньковою працею» на Ківалова.

Нагадаємо, що Ківалов під час виборів в народні депутати в Одесі створив чисельну кількість технічних кандидатів, котрі упевнено виконували свої керовані функції, передає FotNews з посиланням на одеський портал «Правда».

Тоді в список «ручних» кандидатів ввійшов і Олексій Дурнев. Перший скандал розгорівся з Дуровим тоді, коли він в костюмі супермена влаштував провокацію з «Автомайданов» проти конкурента Ківалова.

Цікаво, а Олексій свій дорогоцінний Лексус купив за рахунок виборів в Одесі чи все таки своїм задекларованим трудом заробив!?

IMG_0036

Отже, поки в країні продовжується війна,  5-колона за допомогою своїх «кишенькових» підопічних продовжує розхитувати ситуацію серед населення України. Стосовно викидів в адресу Ляшка, Тимошенко і всіх інших патріотичних сил, не  більш ніж бажання «облити брудом» тих, хто намагається боротись з «реп’яхами» Кремля на тілі страждаючої неньки України.

Автор: Денис Маганов

Об авторе:

Leave a comment

Back to Top