Демократ без демократії, або як Валентин Гладких адмінресурс зустрічав

Демократ без демократії, або як Валентин Гладких адмінресурс зустрічав

Демократ без демократії, або як Валентин Гладких адмінресурс зустрічав

Комментариев к записи Демократ без демократії, або як Валентин Гладких адмінресурс зустрічав нет

«У щурячих перегонів є одна особливість: навіть перемагаючи, ти, все одно, залишаєшся щуром»

З таки же кредо по життю йде скоріш за все йде кандидат філософських наук та політичний аналітик Валентина Гладких, котрий в своїх гучних промовах говорить одне, а на ділі робить зовсім інше.

Конфлікт між представником від Влади Валентином Гладким, котрий являється працівником апарату ВР, виконуючим вказівку Зайчука та помічниками від Радикальної партії та головним редактором ІА «Flash on Time News» набирає все більшого оберту.

25654563465

Після того, як народний депутат від Радикальної партії Олексій Ленський опубліковав на своїй сторінці в фейсбук фото і відео того, як його помічника та ряду інших не впускають до робочих місць в ложе, при цьому називаючи чітку людину, яка стояла на вході і за це відповідала, як на нардепа посипался ряд заяв про те, що Радикали знову вчинюють масовий «беспредел».

lk

Тією самою особою, яка так само виконувала противоправну вказівку від Зайчука, як свого часу виконував беркут на майдані від Януковича, виявився ніхто інших як представник «Демократичної партії», кандидат філософських наук та політичний аналітик Валентина Гладких.

23432423532

Як і очікувалось, політолог і держслужбовець Валентин швидко відповів на своїй сторінці в фейсбук на заяви народного депутата в свою адресу:

345578985

Доволі непрофесійно розкладений по полицях текст від Гладкого визвав більше сміху і гніву за прямі образи, як народного депутата так і журналіста, котрих він обізвав «шістками» і «чмошниками» в своєму рукописному дописі.
При дослівному розібранні данної непрофесійної заяви Гладкого виходить, що:

  1. Невідомі люди із лівих списків– це запрошені на засідання члени робочої групи та представники місцевого самоврядування (зі слів Гладкого).

Це добре, що справами країни переймаються не тільки активісті, а й місцеві органи влади, яких туди активно зігнали для масовки, проте «Положення про порядок оформлення документів для відвідування пленарних засідань Верховної Ради України» чітко роз’яснює всім про те, що данні гості мають перебувати в гостьовій ложі, куди завжди вони і приходять, проте не цього разу…

478793467

  1. Спочатку заходять запрошені гості, а потім заходить депутатський ескорт сервіс – помічники(зі слів Гладкого)

Цікаво, а яку ціль мав Гладкий, називаючи всіх помічників народних депутатів «депутатський ескорт сервіс» принизити чи просто порівнював всіх до себе самого «ескорт помічника», так як він сам являється таким помічником не одного, а цілого апарату!?

 

Вивчаючи «професійні» ранішні заяви Гладкого в стилі найкращих «Азаровських» часів, здається що в нього склався не найкращий імідж на політичній арені виходячи із коментарів народу:

635758667

 

 

Головний редактор інформаційного порталу «Flash on Time News» Маганов Денис вже відреагував на заяву Гладкого:
«Про що можна говорити з «людиною», котра не поважає себе в першу чергу (ред.- смеется). Я не маю морального права надавати свою оцінку цій людині, так як я зовсім її не знаю, проте я маю повне право звернутись до Голови апарату та Комісії з питань моралі в роз’ясненні цих образ в мою адресу від держслужбовця. Якщо «Закон» приймає це за норму, тоді я змирюсь з цим, проте якщо це буде визнано, як морально недозволена поведінка для держслужбовця і демократа, котрим він себе вважає, я буду вимагати максимального покарання зі свого боку для нього. Відповідні запити вже були направлені адресатам, тому чекає на результат перевірки» — заявив Маганов журналістам.
Отже, враховуючи ганебну поведінку з боку працівника апарату ВР стає цілком зрозуміло те, чому в нашій країні відбуваються такі «покращення» життя, так як в першу чергу країна починається з моралі і самоповаги до самих себе.

Автор: Денис Маганов

 

Об авторе:

Leave a comment

Back to Top