Кіровоградці проти Єлисаветграду

Кіровоградці проти Єлисаветграду

Кіровоградці проти Єлисаветграду

Комментариев к записи Кіровоградці проти Єлисаветграду нет

13 жовтня, під стінами Кіровоградської міськради відбувся мітинг за скасування рішення №4698 від 22 вересня 2015 року «Про організацію підготовки та проведення громадського опитування щодо перейменування міста Кіровограда», прийнятого місцевими депутатами.

 

 На цю забаганку регіоналів, а саме Ларіна, Табалова та інших залишків Януковича, Кіровоградські депутати виділили 600 тис. грн., які могли б піти нашим захисникам на передову, в лікарні і дитсадочки, на оновлення водопостачальних труб і освітлення вулиць, очищення річок і озеленення парків.
Людей обурює той факт, що ситуацію знову розхитують ті, хто вчора захищав російську мову і як результат це призвело до війни.

10e8831142f8fa48acb68767fa1029ef_L

Знову намагаються нажитися на виборах, на людях. Саме тому, ініціатором акції виступив Дмитро Сінченко, організаторами активісти місцевої Радикальної Партії Олега Ляшка на чолі з їх кандидатом в мери Рафаелем Санасаряном. До пікету також приєдналися ВО «Свобода», «Правий сектор», «Народний контроль» та представники ГО «Народна Самооборона «Кіровоград», «Антиреванш», «Кіровоград – Європейське місто».

Всіх їх об’єднало єдине бажання — використати ці гроші на більш важливі справи.
Так, Дмитро Сінченко в своїй промові зазначив, що в такий нелегкий для країни час депутати просто спускають гроші на перейменування міста.
« Коли у наших бійців на Сході нема зимового взуття, вулицю Андріївську кожен дощ перетворює на Венеціанський канал, в садочках та школах немає вікон, труби в під’їздах не мінялися роками, вулиці в нічний час доби зовсім не освітлюються, що призводить до загострення криміногенної ситуації — депутати просто спускають гроші на перейменування міста, яке по суті зовсім нічого не змінить» — заявив він.

12039544_10205526862546596_6792340031250109860_n

Зі свого боку представники ГО «Антиреванш» поінформували, що буквально за три дні зібрали майже 2 тис. підписів проти проведення громадського опитування.

Активістам вдалось потрапити на засідання сесії міськради, де вони навели вагомі аргументи того, чому народні обранці повинні проголосували за скасування рішення про виділення 600 тис. грн. на процедуру опитування.
Однак бюрократизм переміг знов — депутати не відхилили прийнятого раніше ними рішення. Тому голос громадськості, як завжди, залишився не почутим.
Саме тому, за справу беруться фахові юристи. Народний депутат від Радикальної Партії Олексій Ленський вже пообіцяв направити депутатське звернення в правоохоронні органі з метою вивчення процедури прийняття сесією даного рішення на законність, перевищення службових обов’язків окремими можновладцями, Прем’єр Міністру з вимогою втрутитися в ситуацію і заблокувати фінансовий потік нераціонально виділених коштів, Президенту, щодо реагування на зловживання прийнятим Законом «Про декомунізацію» місцевими чиновниками на користь своїх особистих амбіцій і окремих нардепів регіоналів. Також Кіровоградські Ляшківці пообіцяли позиватися до суду на міськраду з вимогою скасувати дане рішення.

Автор: Денис Маганов

Об авторе:

Leave a comment

Back to Top