Нові соратники Фірташа

Нові соратники Фірташа

Комментариев к записи Нові соратники Фірташа нет

Українці на Майдані безперервно вимагали люстрації та зміни влади. Але через короткий проміжок часу стало зрозуміло, що Фірташ навіть «за гратами» в Австрії зміг знайти собі нових союзників.
Фірташ та Льовочкін – тіньові лідери ПР. Вони являються не лише покровителями Януковича з Азаровим, через них партнери лобіювали власні інтереси та забезпечували себе доступом до казни. Тобто, мали не скромні привілеї як на бізнесменів.
Тепер Віктора Федоровича та Миколи Яновича немає в державному апараті, але ж бізнес залишився і «конктракти горять».
Наразі серед наших політиків є люди котрі зацікавлені у комплексному арсеналі ресурсів Фірташа та Льовочкіна. І це не лише фінанси, зв’язки, кадри, але й підконтрольні ЗМІ та т.п.
Для Петра Порошенко вигода заключається в лояльності каналу «Інтер», інших медіа олігархів, а про Кличка вже давно говорили, що партія «УДАР» — проект Дмитра Васильовича. Тому не дивно чому український боксер та шоколадний магнат стали побратимами у цій виборчій гонці.
Вони, нажаль, не зможуть уособити в собі обличчя дійсно нової, народної української влади. Тому що пости, які Кличко та Порошенко бажають зайняти, стануть другим шансом для Фірташа, а для українців новим етапом боротьби з державною корупцією, заангажованістю та клановою олігархією.

Об авторе:

Leave a comment

Back to Top