О.Оскер: Сьогодні «правосеки» проявили себе як справжні підараси

О.Оскер: Сьогодні «правосеки» проявили себе як справжні підараси

О.Оскер: Сьогодні «правосеки» проявили себе як справжні підараси

1 комментарий к записи О.Оскер: Сьогодні «правосеки» проявили себе як справжні підараси

Сьогоднішні криваві події на ЛГБТ марші знищили нас, як євро інтеграторів

Ми цілий рік протистояли в інформаційній війні Кремля, який  подавав нашу Революцію Гідності, як захоплення бандерівським угрупуванням влади шляхом війни і кровопролиття. Ми цілий рік доводили всьому світу, що ми через революцію йдемо до толерантної, європейської спільноти і хочемо в цій родині прав людей бачити свою країну і своє майбутнє. Ми цілий рік розповідали, що Росія, це пережиток минулого з їх скажено хворим Жириновським, гомофомоб Мілоновим, відсталою, агресивною, зомбованою молоддю. Ми цілий рік захищали Правий Сектор, свободівців, Бандеру, розповідаючи, що це наша історія і наші національно-патріотичні символи Революції, які захистили мирний народ від беркутівців Януковича. Ми цілий рік відбивали інформаційні нападки Росії і страшилки про бандерівців, правосеків, націонал-фашистів, які прийшли до влади на крові. Ми цілий рік втирали всім, що обрали шлях Миру, демократії, спокою, толерантності, виваженості і результат нашої перемоги в Революції, це Гідність, Мир і права кожної людини та її поглядів. І ось нарешті сьогодні, Правий Сектор, Ярош, свободівці та інші «тітушковані» натурали всі наші зусилля і потуги запхали, загнали, забили в дупу, саме туди, де нам і місце.

Націоналістично – фашистськи – агресивно — псевдопатріотично налаштовані «підараси», розігнали, побили, змішали з кров’ю звичайних дівчат, хлопців, які  мають інші погляди на це життя, на своє особисте життя і його майбутнє. Вчорашній заклик «гомофоба» Яроша, який наче б то до цього перебував на передовій, але встигає викладати селфі в обіймах з Березою та іншими слугами Коломойського, вирішив виплюнутися сьогодні на ЛГБТ параді, заявивши, що подібні марши не на часі.

Кожного дня в Києву і по всій Україні проходять фестивалі, пробіги, концерти та інші тусовки, де Катя Осадча виловлює і Березу, і Геращенка, і Яроша, але марш геїв, вони так вирішили з Коломойським, не на часі. Дивує маразматична заява, всевидящого Антона Геращенко, без якого мухи навіть не «їбуться», який заявив, що завдяки пильності МВС, марш пройшов і сутичок не було. Мабуть око пана Геращенко перекосило сьогодні в бік, а вухо заклало, якщо він не бачив і не чув залитий кров’ю Інтернет і результати такої пильності.

Одним словом шановні, сьогодні правосєки, свободівці та інші гомофоби своїми руками подавали патрони на інформаційні війні Кремля проти нас.

Об авторе:

Один комментарий

  1. Last Kiss  - 07.06.2015 - 12:59

    тільки давайте будемо послідовними, конструкт «псевдопатріотично налаштовані «підараси»» ніяк не в’яжеться із правами людини та ідеями рівності.

    по-друге, слова-маркери гомофобського дискурсу лише стверджують останній. а, по-перше, патріотизм є лише однією зі стадій правої ідеології, політичні ідеї якої в динаміці прямують до того чи іншого штибу націоналізму. патріотизм ставить понад усе державу, а не права і свободи людини. сьогодні проєвропейська кон*юктура, і владі вигідно підтримувати відповідний імідж, та повністю покладатися на це наівно. щоб вибороти справжню свободу, доводиться розраховувати на власні сили, на самоорганізацію і солідарність, і відмовлятись від привілеїв, що надають існуючі ієрархізовані системи.

    тож відповідь на мракобісся знаходиться в області гуманістичних й соціально-орієнтованих ідей та кооперацій між людьми у вільному суспільстві

Leave a comment

Back to Top