Олександр Дануца – Хамелеон Порошенка, який «рубає» округи під Кіровоградський «Опозиційний блок»

Олександр Дануца – Хамелеон Порошенка, який «рубає» округи під Кіровоградський «Опозиційний блок»

Олександр Дануца – Хамелеон Порошенка, який «рубає» округи під Кіровоградський «Опозиційний блок»

Комментариев к записи Олександр Дануца – Хамелеон Порошенка, який «рубає» округи під Кіровоградський «Опозиційний блок» нет

Такий висновок зробили сьогодні всі, хто спостерігав за процесом розподілу округів у Кіровограді міською комісією, на чолі з Дануцею.
Дануца журналіст чи хамелеон? Цим запитанням задається кожен, хто якось пересікається з цим постійно «молодим політиком».
Вічно молодий, свіжий, креативний хлопець неодноразово спливав в політичному вирії подій в Кіровограді, але як завжди, на жаль або на радість, був «аутсайдером» в політичній гонці.
Свою кар’єру Олександр Анатолійович розпочав у Всеукраїнській громадській організації «Молодий рух», де згодом став заступником голови ВМГО «Молодий рух» та помічником-консультантом народного депутата В’ячеслава Кириленка.

У 2002 році Олександр Дануца, балотуючись від виборчого блоку «Наша Україна» по Голованіському мажоритарному округу, програв, або підіграв вибори «співучому ректору» Михайлу Поплавському.

У 2006-2007 роках Олександр Дануца очолює Кіровоградський міський виборчий штаб Блоку «Наша Україна», а наприкінці 2006 року лише 300 голосів не вистачає для його перемоги на перевиборах Кіровоградського міського голови.

Враховуючи ненаситні амбіції Олександра, він дуже швидко покидає лави «невпливової» партії і вступає до лав «Сильної України» регіонала Сергія Тігіпко, підтримуючи (За вагому фінансову подяку), тоді на виборах в мери Кіровограда свого колегу Віктора Андеєва.

sdsavadv

Не дивлячись на політичну стабільність «Сильної України» за гроші Януковича, Дануца все ж таки вирішує покинути і їх лави перейшовши до партії ще однієї відкритої регіоналки Наталії Королевської та «Україна — вперед», по списку котрої йде до місцевої ради, виконуючи функцію разом зі своєю наставницею відтягування голосів у опозиційних партій, як пише сайт Гречка.

trtrtrtrt

 

fdsvsdvfsd

Сьогодні Олександр також не хоче складати свої «політичні амбіції» в скриньку і як пише сайт Слово і Діло, що скоріш за все від президентської партії БПП може бути висунутий одіозний «молодий політик» Дануца.

vdfvsdbfsd

Та й схеми малювання рейтингів від БПП Олександр чудово навчився робити. В цьому йому активно допомагає його друг, політолог і голова ГО «Асоціація політичних наук» Дмитро Сінченко, який вже нарисував Дануці 2-ге місце на місцевих виборах:

bsdfb

Олександр показав себе і з не кращої сторони під час «Євромайдану». Тодішнього фейсбучного «революціонера» звинуватили в тому, що він людина, яка ніби і підтримує Євромайдан, але водночас переймається долею олігарха, провладного депутата і регіонала, пише портал Перевесло.

rfefergergregh

Отже, враховуючи «Януковський» політичний шлях «вічно молодого кандидата» Олександра Дануци згадується чудовий вислів:

«У щурячих перегонів є одна особливість: навіть перемагаючи, ти, все одно, залишаєшся щуром…»

Автор: Денис Маганов

 

Об авторе:

Leave a comment

Back to Top