Олександр Дубовой переплюнув статками Порошенка і Януковича

Олександр Дубовой переплюнув статками Порошенка і Януковича

Олександр Дубовой переплюнув статками Порошенка і Януковича

Комментариев к записи Олександр Дубовой переплюнув статками Порошенка і Януковича нет

Спостерігаючи за «елітою» нашої країни хочеться тільки сказати, що роки йдуть, а бізнесмени ще більше сходять з розуму.
Не так давно Україну колихали події стосовно «еврейчика» Коломойського, який за допомогою тітушок і покривання владою захоплював офіс «Укртранснафти» під пильним оком всього світу. Не дивлячись на засудження світовими лідерами даних подій, минулі лідери опозиції на чолі з Президентом робили вигляд що нічого не відбувається, а головний міліціонер країни взагалі заявляв що все це є нормальним.
В Україні вже давно розповсюджена практика того, що влада покриває бізнесменів і активно підтримує ними награбоване задля фінансування своїх можливих політичних потреб.
Найяскравішим прикладом цього є відносини між Олександром Дубовим і Олександром Турчиновим.
Олександр Дубовой – український політичний діяч та політик 6 та 7 скликання. Цікавий факт з вікіпедії саме в тому, що відразі після виходу із лав «Батьківщини» духовного наставника Турчинова, її відразу ж покинув і Дубовой з видаленням в своїй біографії любих спогадів про перебування в лавах партії.

gffff

 

dfgrt

Далеко не бідний екс – політик з «Батьківщини» ще в 2011 році заробив офіційно майже 2 мільйони при цьому маючи на своїх депозитних рахунках грошей більше ніж Клюев, а саме більше 25 мільйонів. При цьому в часи правління і «віджиму» бізнесу у підприємців сім’єю Януковича, бізнес Олександра Дубового активно оминало пильне око сім’ї, можливо це зв’язано як раз з тим, що він був під патронажем свого патрона Турчинова, або більш розповсюджена версія, що він співпрацював з «Партією Регіонів»
Було припущення, що у програмі «Знак оклику!» телеканалу ТВi було розкрито причетність екс-депутата Дубового Олександра Федоровича до кількох, як стверджується, рейдерських атак на підприємство АТ МВО «Оріон» в Одесі, в результаті яких нібито було завдано втрат майна на суму більш ніж 50 млн. грн.
Народний депутат Дубовой Олександр Федорович спростовував звинувачення посилаючись на рішення суду щодо попередніх публікацій у ЗМІ та соцмережах щодо його можливої причетності до рейдерських атак на МВО «Оріон» та нібито незаконного розпродажу власності підприємства.
Ще 9 квітня 2012 року «Рух ЧЕСНО» у письмовій формі звертався до екс- депутата України Дубового з проханням надіслати копію поданої ним за місцем роботи декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік (за винятком відомостей, які є інформацією з обмеженим доступом згідно з приміткою до форми декларації, визначеної Законом України „Про засади запобігання і протидії корупції”). На звернення «Руху ЧЕСНО» екс — депутат Дубовий не відповів, тим самим довів факт умисного зниження своїх доходів в декларації порушуючи ряд законів України.
Не дивно що виникло питання до Дубового стосовно його доходів, так як деякій його власності міг би позаздрити навіть Янукович.
Наприклад, 5 поверховий будинок на печерських пагорбах біля родини матері

1384800578

Тоді в своєму розслідуванні навколо будівництва року писала газета «Вести»:
«Вантажні машини завозили будматеріали цілодобово, чим сильно розбили дорогу, а охоронці об’єкта відганяли від нього всіх бажаючих дізнатися ім’я господаря споруди.
Як вдалося тоді з’ясувати, для зведення трьох масштабних будов в одному архітектурному ансамблі задіяно близько 300 робітників, в тому числі і практикантів — учнів будівельного профтехучилища Печерського району.
Вони точно знають, що зводять клубний будинок і бізнес-центр, а ось для чого призначене третій споруда, не інформовані.
Біля входу в будинок відвідувачів зустрічають кам’яні атланти, як в пітерському Ермітажі. Балкони прикрашені художньою ковкою. На останньому поверсі — тераса з панорамним видом на Батьківщину — матір і лівий берег Києва.
«До цього будівництва мають відношення мої родичі», — зізнався кореспондентам Олександр Дубовой. Стало відомо, що мова йде про дружину нардепа Світлану Дубову, президента міжнародної благодійної організації «Фонд Добра та Любові».
Квартири клубного будинку Дубових мають середню ціну за квадратний метр — $ 12 000. Квартири повністю мебльовані класичними моделями з останньої колекції італійського бренду, на кухні — начиння від німецького виробника побутової техніки преміум -класу»
Та третя споруда, про яку писала газета «Вести» була ні що інше як величезна споруда одного із лідерів «Фронту змін» Олександра Турчинова.
«Тут буде храм «Миру, любові та єдності Християн» з дорогої червоної цегли. «Парафіяни наші бідні, на їхні пожертви таке не побудуєш. Напевно, гроші йдуть від спонсорів якихось », — каже робітник цього об’єкта. Турчинов частенько приходить контролювати процес» — прокоментував тоді один із будівників виданню «Взгляд».

1384353442_5

Це не перша масштабна споруда Дубових. В 2013 році Одеські ЗМІ вибухнули новиною, що нардеп Дубовой продає свій замок в Ізмаїлі по вулиці Батюка,1 за 1 мільйон долларів загальною площею будинку — 670 кв.м.

dubovoy2

 

dubovoy4

Не тільки своїми замками та рейдерськими захопленнями відомий екс – нардеп Дубовой. Ще один скандал був в 2012 році, коли нардеп прийшов до ВР в куртці із крокодилячої кожи марки Zilli за 85 тис. євро. Сам Дубовой радісно тоді ділився з колегами: що купив, мовляв, задешево. За 55 тисяч євро при ціні в магазині 85 тисяч.

picturepicture_2898921654561_89506

Також Дубового часто пов’язують зі співпрацею з Кремлем і «блюдолизами» Путіна. Ще в 2011 році в село Шевченкове, на концерт та підтримку свого друга на виборах приїздив активний представник ДНР і ЛНР Кобзон.

«Меня пригласил Александр Федорович на этот замечательный праздник. Это праздник не только Шевченково, это праздник Бессарабии, всей Украины; это просто — народный праздник! Я с удовольствием приехал к Вам», — прокоментував тоді журналістам Кобзон.

maxresdefault

Цікаво, скільки грошей коштувало таке запрошення Дубовому? Як добре всім відомо за свій концерт Іосіф Давидович бере не менше 50 тис. дол. за годину, можливо краще б було ці кошти вкласти в ремонт доріг, наприклад, ніж в підтримку активіста ДНР і ЛНР?

kabzon123-pic4_zoom-1000x1000-44519

Не меншої уваги заслуговоє і родина Дубових. Раніше, наша редакція вже писала матеріал про те, як родина Дубових переживала за розтріл майдану на курортах, проте це лише краплина моральності.
Під час подій, коли країна вступила в негласну війну з Росією, навіть на цьому родина Дубових намагалась заробити грошей.
Після виходу программи «Слідство. Інфо» на «Громадськом ТВ» та корупційну схему розворовування бронетанкового заводу членами родини Дубових, справою зацікавилась прокуратура на чолі з колишнім соратником по партії «Батьківщина» Яремою, але після появи в Генеральній прокуратурі Дубового, справу проти Кирила Дубового та членів угрупування по розворовування заводу державного значення було припинено. Сьогодні справа скоріше за все закрита.
Пізніше в ЗМІ Дубовой відповість «Громадському ТВ» на звинувачення, що «Його причасність до подій на бронетанковому заводі носить лише провокаційний характер. Особисто він там не разу не перебував, а причасність його прлемінників до данних розворовувань не може заперечувати, але і контролювати не може їх дії»

ergar

Ще більшою зухвалістю було те, що Дубовой перед останніми виборами в парламент відвідав бійців з передової і подарував свій власний БТР. Зухвалість заключалась не в тому, що він подарував, привіз допомоги майже на 300 тис. грн., це добрі справи екс-політика на яких також потрібно наголошувати, проте БТР, який він подарував, раніше купував (або віджав) для того, щоб їздити на полювання, як тоді він прокоментував журналістам.
Цікаво, а на полювання на БТР на кого він їздив на слонів? Чи це єдиний спосіб був пересування по дорогам регіонам з Одеси до Ізмаїла за який так «опікувався», коли був ще депутатом Дубовой.

LB9FPOJzsdk

Здається, все що міг Дубовой уже «начудив» і сказав, проте ні…
На днях депутати Шевченківської сільради Кілійського району Одеської області перейменували Радянську вулицю у вулицю Олександра Дубового. Якщо Янукович проходив коронацію на пост глави держави, то цей пройшов «вулично» на більше поки що не зміг, або його вірний «патрон» Турчинов не дав пока такогої змоги.
Заможна родина Дубових відома на багатьох фронтах, жаль що тільки з передових разом з нашими солдатами про них чути мало. Коли закінчився період його депутатства і піару, вже не надходять БТР-ри, медикаменти, продукти та багато іншого потрібного від цієї родини на допомогу солдатам. Ми переконані, що перед виборами він знову ж таки активізує свій фінансовий потенціал і розпочне активну компанію допомоги бійцям, а поки що вже якось перетерплють.

Автор: Денис Маганов

Об авторе:

Leave a comment

Back to Top