Супермаркет «АТБ» на території «ДНР» працює цілком легально — відповідь СБУ

Супермаркет «АТБ» на території «ДНР» працює цілком легально — відповідь СБУ

Супермаркет «АТБ» на території «ДНР» працює цілком легально — відповідь СБУ

Комментариев к записи Супермаркет «АТБ» на території «ДНР» працює цілком легально — відповідь СБУ нет

Не пройшло і 2 роки…

Перші ластівочки відповіді вже прийшли від СБУ  на запит ВГО «Євро Столиця»  стосовно неправомірності дій власників мережі «АТБ».

Отримавши листа ми вирішили сфотографувати те, що знаходилось всередині, бо нам би ніхто не повірить на слова.  З фото чітко видно: лист, конверт і огризок паперу з журналу.

Ну хто зна подумали ми, можливо секретарша так хотіла купити собі спідницю, що  ради цього по доброті душевній надіслала його нам з тонким натяком на подарунок від нас?  Чи можливо це був тонкий натяк на вирішення нашого питання, що мол купіть, а ми тут напишемо що потрібно.

Ми жарту якщо чесно не зрозуміли. Вирішивши з’ясувати стосовно «приколу» від СБУ виявилось, що прикладають такий огризок для того, щоб до конвертів клеєм лист не приклеювався всередині…  Про це нам повідомив працівник СБУ в телефонній розмові Чернишев Ю.В.

Цікаво, а народним депутатам вони листи з такими же огризками присилають чи це тільки до громадських організацій така зневага від СБУ?

Зміст відписки від СБУ не менш «юморний».  Виходить, що достатньо тільки перейменувати своє підприємство на окупованій території з «АТБ» на «Перший республіканський супермаркет» і цього цілком достатньо для того, щоб своїми діями не порушувати закон про цілісність держави.

Звичайно ж, ми продовжимо відстоювати правду і не зупинимось на цих горе відповідях від СБУ, проте якщо офіційні представники інтересів України покривають сепаратистів  і терористів, про що тоді взагалі вже мова може йти далі?

Василь Сергійович Грицак просимо Вас особисто взяти під контроль дане питання, так як можливо такими відповідями Ваші «деякі» підопічні намагаються дискредитувати саме Вас і Міністерство? Все ж таки не всіх же ще «посіпак» часів Януковича люстровано…

 

Об авторе:

Leave a comment

Back to Top