ВГО «Євро Столиця» розпочинає боротьбу зі спонсорами ДНР і ЛНР

ВГО «Євро Столиця» розпочинає боротьбу зі спонсорами ДНР і ЛНР

ВГО «Євро Столиця» розпочинає боротьбу зі спонсорами ДНР і ЛНР

Комментариев к записи ВГО «Євро Столиця» розпочинає боротьбу зі спонсорами ДНР і ЛНР нет

Громадська організація «Євро Столиця» розпочинає першу фазу боротьби з українськими спонсорами «ДНР» і «ЛНР».
Першими по списку є скандальна мережа «АТБ» на чолі з підприємцями Буткевичем та Євтеєвим.

Ці «горе – підприємці» заробляючи гроші на українській землі, продовжують їх вкладати в окуповані території та фінансувати братовбивчу війну в Донецькій та Луганській областях. Окрім того, своїми діями вони підтримали і окупацію Криму, продовжуючи ведення там активно своєї діяльності.

Верховна Рада вже виносила постанову про приватизацію цього підприємств, проте підтримку серед більшості постанова так і не знайшла.

Наша ВГО «Євро Столиця» пропонує інший юридичний бік вирішення цього болісного питання по притягненню до відповідальності олігархів. Наші юристи пропонують притягти до Кримінальної відповідальності за їх дії та вислови по статті 111 ч.1 ККУ, під яку вони цілком і повністю підпадають.

Відповідні листи звернення вже направлені до Президента, СБУ, Генпрокуратури та РНБО. Чекаємо на відповіді в указані законом терміни»
jkhghfgfhh
fgdghjjgd

Якщо відповіді будуть банальними відписками, які ми опублікуємо в засобах масової інформації, можна буде сміливо робити висновки про «кришування» чиновниками сепаратиської діяльності та неоголошеної війни на території «ДНР» і «ЛНР»

Об авторе:

Leave a comment

Back to Top